„Léčení člověka pomocí jakékoliv
metody znamená především ukázat
mu cestu lásky k sobě a cestu
odpuštění sobě a všem.
Odpuštění je největší
projev čisté lásky
a světla v nás.
Odpuštění je
největší
dar,
jaký
můžeme
dát sami sobě.“


Helena Zavadilová

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Škola Kineziologie světla

  KINEZIOLOGIE SVĚTLA


„Kineziologie světla je duchovní nauka, která je určena
všem lidem, kteří touží najít sami sebe, lásku a světlo.

Je to Nauka o veškerém světle, které existuje a o síle
světla a čisté lásky. Je to učení o netušených
možnostech léčení i sebeléčení sebe,
vztahů, situací
a svých
milovaných.

Každý člověk je
milované Boží dítě
a nese si Boha v sobě jako
   čistou lásku. Máte právo léčit
sebe
a pomáhat sami sobě světlem a láskou.
VY JSTE LÁSKA.“

 
ŠKOLA KINEZIOLOGIE SVĚTLA BUDE OTEVŘENA
PRO ZÁJEMCE OD dubna  2018.

PŘIHLÁŠKY DO 31. 3. 2018.
Výuka skupinová - semináře


  


7 Stupňů Kineziologie světla:

1. stupeň SVĚTLO LÁSKY A ZÁKONY SVĚTLA
2. stupeň JEDNOTA SVĚTLA A POHÁRY SVĚTLA
3. stupeň ŘÁDY SVĚTLA A PAPRSKY SVĚTLA
4. stupeň MOUDROST SVĚTLA A DUŠE SVĚTLA
5. stupeň SVĚTLO PRAVDY A BRÁNY SVĚTLA
6. stupeň ZDROJ SVĚTLA A CHRÁMY SVĚTLA
7. stupeň PRVOPOČÁTEK SVĚTLA

Autorkou duchovní nauky Kineziologie světla je paní Helena Zavadilová, žijící ve Zlíně v České republice, členka Mezinárodní asociace specializovaných kineziologů IASK.

Při výuce Kineziologie světla probíhá výuka světelných korekcí, jak s nimi pracovat a jak pomáhat sobě a druhým lidem. Součástí výuky jsou také pracovní kurzy, v nichž studenti pracují na sobě pod dohledem lektorky. Pomůckou pro studenty je kniha a karty Mandaly uvědomění.

Mandaly uvědomění byly v minulosti předávány studentům Kineziologie světla jako Ochranné znaky, které si museli Žáci světla pamatovat a které používali jako jeden druh korekcí a terapií.

NÁSTROJE SEBELÉČENÍ SVĚTLEM

MANDALY UVĚDOMĚNI doporučuji všem, kteří jakkoliv chtějí pomáhat sobě nebo druhým lidem, aby tento nástroj Božího světla používali. Cílem této knihy a karet je SEBELÉČENÍ. Mohou je používat také terapeuti a kineziologové při své práci. Používáním Mandal uvědomění a Světla Ježíše Krista porozumíte sobě a uvědomíte si, co máte v životě udělat pro své zdraví, harmonii, zdraví a štěstí.

Od 28.2. 2016 je k dispozici pro účely SEBELÉČENÍ a také pro terapeuty a kinezilogy kniha a karty LÉČIVÉ MODLITBY SVĚTLA. Jsou naplněny silou a pomocí  BOŽÍHO SVĚTLO a BOŽÍ MILOSTI. JSOU TO PAPRSKY BOŽÍHO SVĚTLA převedené do modliteb. S láskou za ně děkuji Bohu, že mi je poslal jako pomoc pro mě a pro druhé. Každá modlitba je terapie a léčení sebe.

Nakladatelství CARUSELL  je výhradním prodejcem knih a karet Mandaly uvědomí a Léčivé modlitby světla. Na prodeji knih spolupracujeme na základě vzájemných dobrých vztahů s prodejci, stejně naladěnými, uvedenými na těchto stránkách.

MANDALY UVĚDOMĚNÍ: kniha a 37 karet, (náklad rozprodán), další vydání 31. 5. 2018, cena 444,- Kč + dobírka.

LÉČIVÉ MODLITBY SVĚTLA: kniha a 100 karet modliteb, cena 525,- Kč + dobírka , objednávky na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Pro koho je studium Kineziologie světla určeno?

Studium Kineziologie světla je určeno pro všechny, kteří hledají svoji duchovní cestu a potřebují v životě pomoci sobě nebo svým milovaným.

Dále vřele doporučuji studium Kineziologie světla již stávajícím terapeutům, kteří jakkoliv pomáhají druhým lidem. Např. pomocí Reiki nebo kineziologové One Brain.

Je třeba absolvovat před zahájením studia terapii pomocí Kineziologie světla?

Každý člověk ví, co chce v životě řešit a co ne. Semináře jsou výukové, a to znamená, že paní Helena Zavadilová nebude dělat během výuky terapie. Proto, pokud terapii potřebujete, můžete si zavolat na tel. č. + 420 775 332 319 a objednat se na terapii.

Musím studovat všech 7 stupňů?

Každý Žák světla je vedený svým světlem v sobě. Někteří jsou již připraveni přijmout Nauku o světle, někteří ne. Nevadí, pokud se studenti zastaví, aby v životě zpracovali ještě nezpracované bloky než budou pokračovat dál. Doporučuji samozřejmě studium všech 7 stupňů. Pokud se však kdokoliv z jakéhokoliv důvodu rozhodne studium přerušit, je to jeho svobodná volba a je to možné. V takovém případě nevracíme školné.

Platí se najednou a předem?
Platby za jednotlivé stupně Kineziologie světla je třeba zaplatit měsíc před plánovaným termínem semináře. Peníze za semináře budou použity k výrobě učebnic a jako odměna lektorovi. Při individuální výuce probíhá platba předem do 14 dnů od přihlášení do studia, příp. dle dohody.

Mají slevu důchodci, studenti a ženy na mateřské dovolené?

Nemají. Všichni Žáci světla dostanou stejné vzdělání a pomoc.Ceny jsou pro všechny zájemce stejné. Pouze pro ty, kteří již studovali a chtěli by si zopakovat studium některého ze stupňů Kineziologie světla.

Mohu studovat na dálku ze zahraničí?

Ano, připravují se tzv. korespondenční kurzy. Podmínkou je dopis, proč chcete studovat. Na základě platby předem Vám zašleme knihy a materiály, z nichž budete studovat. Zkoušky z jednotlivých stupňů budete dělat korespondenčně přes Skype.

Dostanu nějaký certifikát o studiu?

Ano, po absolvování každého stupně dostanete certifikát o studiu Kineziologie světla.

Máte nějakou databázi Kineziologů světla?

Zatím není veřejná databáze. Veřejná databáze se připravuje, avšak pracující aktivní Kineziologové světla jsou velmi zaneprázdnění, takže jsem se setkala spíš s neochotou být v takové veřejné databázi. Do budoucna ji připravujeme. Bude v ní informace o všech pracujících Kineziolozích světla, jejich dosaženém stupni Kineziologie světla, telefonní číslo, příp. webové stránky.

Od kolika let mohou studovat děti?

Děti mohou studovat Kineziologii světla od 14 let. U žáků světla od 14 do 18 let je potřeba písemné svolení a podpis alespoň jednoho z rodičů.

Připravujete Kineziologii světla pro děti?

Ano, připravujeme ji a bude otevřena podle počtu přihlášených dětí. Je to nauka, která se jmenuje Děti světla. Tato nauka je pro děti od 5 do 13 let.  Pokud máte zájem, napište nám na e-mail uvedený v kontaktech.

Musí umět už děti číst, když chtějí studovat učení Děti světla?

Ne, od toho jsou rodiče, příp. prarodiče, aby je vedli. Děti budou mít učebnice, ale studovat je mohou společně s rodiči. Na semináře Děti světla je možné přihlásit děti od 5 do 13 let. Na studium jezdí v doprovodu alespoň jednoho se svých rodičů. Rodiče dostávají v průběhu studia „volno“ a děti se učí.

Je možné učit děti individuálně Kineziologii světla pro děti?

Ano, toto je možné. Je to stejné jako u dospělých. Také výuka dětí se koná 1x za měsíc, 2 vyučovací hodiny. Probíhá v pracovní dny, ve Zlíně a v Praze.

Děláte semináře někde jinde než ve Zlíně?

Ano, učím Kineziologii světla, Automatickou kresbu, Meditace světla a ostatní nauky individuálně také v Praze. Je to 2 hodinová výuka 1x za měsíc. V případě více zájemců, je možné výuku rozšířit i v dalších městech. Přednášky a semináře jsem ochotná udělat kdekoliv, kde je lidé zorganizují, po předchozí dohodě. Semiánáře najdete na těchto stránkách v odkazu Kalendář akcí.

Co znamená individuální výuka a pro kolik studentů je určena?
Individuální výuka je pro jednoho studenta, v němž se výuka zaměřuje na konkrétní situaci studenta. Výuka trvá 2 vyučovací hodiny, tj. 1,5 hodiny čistého času a probíhá 1x měsíčně, buď ve Zlíně, nebo v Praze. Po absolvování celého kurzu obdrží studenti certifikát o absolvování.

Připavujete nové víkendové semináře Školy kineziologie?
Ano, v roce 2018 budou probíhat 3 výukové semináře Kineziologie světla ve Zlíně. Informace o nich najdete v odkazu Kalendář akcí.

Připavujete nové knihy?
Ano, v roce 2018 připravujeme nový komplet knihu a karty a další knihu. Také připravujeme nové vydání knihy a karet Mandaly uvědomění, které jsou už vyprodány. O nových knihách Vás budeme aktuálně informovat na vstupní stránce tohoto webu.


Děkuji Vám všem svým studentům a čtenářům za šíření lásky a světla. S láskou a vděčností k Vám všem Helena Zavadilová