Ze snů o dávné říši

 

 

Světlo

 

„Světlo čisté lásky je nekonečné a věčné.
Je to Boží láska a světlo Ježíše Krista.
Přijímám tě, světlo Ježíše Krista,
s láskou a vděčností
do celého
svého bytí
tady a teď a
navěky v souladu s Boží vůlí.“


Helena Zavadilová

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

 

CENTRUM OSOBNÍHO ROZVOJE CARUSELL

Zlín, Kvítková 4323, tel.: +420 775 332 319

 


DALŠÍ KNIHY z edice Sebeléčení světlem:

MANDALY UVĚDOMĚNÍ
komplet kniha a 37 karet


Mandaly uvědomění jsou cestou k duchovnímu růstu člověka.


Mandaly uvědomění ukazují každému člověku jeho vlastní  Cestu lásky a světla skrze sebezpoznání. Každá mandala je velice silným energetickým zářičem, který pomáhá léčit a uzdravovat tam, kde to je zapotřebí. Díky Mandalám uvědomění a jejich poselství si uvědomíte, co je třeba ve svém životě změnit. Mandaly uvědomění vás povedou svojí silou světla a čisté lásky Ježíše Krista ke šťastnému životu, k lásce, zdraví a k harmonii.“
Komplet obsahuje knihu, která má 144 stran a v ní najdete 27 pracovních postupů, jak léčit sebe pomocí 37 Mandal uvědomění, léčebných symbolů, afirmací a modliteb. Karty a kniha jsou v rozměru 13 x 9 cm. Obálku knihy tvoří reprodukce obrazu ing. Václava Švejcara „Nilský kříž“, egyptský symbol nejvyšší ochrany. 

Mezi pracovní postupy patří:  Zharmonizování čaker, Zharmonizování 7 elementů rovnováhy, Harmonie mozkových hemisfér, Harmonie smyslů člověka, Světlo myšlenek, slov a skutků, Harmonie 21 úrovní bytí, Partnerské vztahy, Pyramida osudu, Cesta lásky, Osudové kolo štěstí,  Životní cesta, Spirála života, Očista duše, Očista srdce, Hvězda milosti Ježíše Krista,. Most světla pro Matku Zemi, Most světla pro Otce Vesmír aj.

O autorce: Autorkou kompletu Mandaly uvědomění je Helena Zavadilová, která žije ve Zlíně, v České republice. Pracuje jako poradce, terapeutka a spisovatelka. Vytvořila několik druhů duchovních nauk. Jsou to: Kineziologie světla, Fenomén světla, Meditace světla, Konstelace světla, Labyrinty světla, Děti světla, Světy světla a Jednota světla. Vydala knihu a karty Mandaly uvědomění a knihu a karty Léčivé modlitby světla.

Mandaly uvědomění Vám pomohou najít znovu sebe a svoji rovnováhu.

Vydalo: Nakladatelství CARUSELL, Kvítková 4323, Zlín, 18. 6. 2018, 2. vydání
Cena knihy a 37 karet Mandaly uvědomění je 444,- Kč.

Cena dobírky 124,- Kč/1 ks, 2 ks 150,- Kč. Cena poštovného při platbě na účet předem 77,- Kč/ks, 2 ks platbou předem 110,- Kč.

Platby předem po zaslání faktury na Váš e-mail.
ZASÍLÁME NA SLOVENSKO: cena Mandal uvědomění 20 EUR, dobírka 7 EUR/ks. Hledáme distributory na Slovensku.

Objednávky knih telefonicky na čísle: +420 775 332 319 nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.