Ze snů o dávné říši

 

 

Světlo

 

„Světlo čisté lásky je nekonečné a věčné.
Je to Boží láska a světlo Ježíše Krista.
Přijímám tě, světlo Ježíše Krista,
s láskou a vděčností
do celého
svého bytí
tady a teď a
navěky v souladu s Boží vůlí.“


Helena Zavadilová

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

 

CENTRUM OSOBNÍHO ROZVOJE CARUSELL

Zlín, Kvítková 80, tel.: +420 775 332 319

                                                

NAUKA O SVĚTLE

Nauka o světle je souhrnem všeho vědění o lásce, světle, dobru, víře a naději. Toto učení jsem přijímala celkem 15 let. Nauka o světle bude předávána postupně a ve správný čas také knižně. Je to ucelený přehled o veškerém světle v nás a okolo nás.
Ten, kdo je připraven, objeví tyto zázraky světla ve svém životě.


VÝUKOVÉ SEMINÁŘE :
 • KINEZIOLOGIE SVĚTLA
 • JEDNOTA SVĚTLA - SYSTÉM JEDNOTY
 • PRAMENY SVĚTLA A SVĚTLO PRAVDY
 • BOŽÍ SVĚTLO A BOŽÍ POMOCI
 • FENOMÉNY SVĚTLA
 • POHÁRY SVĚTLA
 • BRÁNY SVĚTLA A SFÉRY
 • CHRÁMY SVĚTLA A TRANSFORMACE SVĚTLA
 • PRÁCE S BUNĚČNOU PAMĚTÍ A DNA
Studium možné od 20. 4. 2018. Osobní pohovory v pátek 20.4. 2018 od 9.00 hodin do 10.00 hodin, Zlín, Centrum CARUSELL, Kvítková 80, 11. patro. Přihlášky předem do 31. 3. 2018. Více v odkazu Kalendář akcí nebo na tel. č. +420 775 332 319.

 
Jednotlivé nauky v současné době zpracovávám, tak jak mi byly poslány jako veliký Boží dar.
Nové postupy prací, nové informace o lidském bytí, o vesmírném bytí , o jednotlivých úrovních jak světla, tak temnoty, jsem zpracovávala intenzivně po dobu od roku 2003 až doposud a pokračuji v jejich rozvíjení doposud. 

Učení světla Ježíše Krista stále prochází svým vývojem a velikou transformací
a je součástí NAUKY O SVĚTLE.

JEŽÍŠ JE PRO MĚ VZOR UČITELE.

SPIRITUÁLNÍ VÝVOJ LIDSTVA NA PLANETĚ ZEMI se nedá zastavit. Objevuji v lidech a učím je INTUITUVNÍ SPIRITUALITU.
Informace přicházejí z velice vysokých dimenzí světla a stále se otevírají další a další satelity moudrosti světla. Přijímám vše s pokorou, láskou a velikou vděčností
a učím své studenty, aby také oni přijímali své satelity moudrosti, pokud se již tak rozhodli.

Bůh mne vede a ukazuje mi cestu. Děkuji s láskou a ve světle za Boží vedení a za všechny mé studenty, kteří mne posouvají vpřed.
Helena Zavadilová


VÝUKA V  ROCE 2018 :

 • KINEZIOLOGIE SVĚTLA - 2 letá výuka
 • 1. stupeň - duben 2018
 • 2. stupeň - květen 2018
 • 3. stupeň - červen 2018

Výuka dalších stupňů Kineziologie světla proběhne ve II. pololetí 2018 a v roce 2019.
Více informací najdete v odkazu Kalendář akcí na těchto webových stránkách nebo telefonicky +420 775 332 319 (po - pá 10-17)

 • AUTOMATICKÁ  KRESBA A PÍSMO - 1 leté  studium

- diagnostiku zdraví, vztahů prostoru, energií,  životní síly a života. 

 • NAUKA O SVĚTLE - 4 leté studium

Výuka bude skupinová, víkendové semináře ve Zlíně v Centru CARUSELL, Kvítková 80.

   KINEZIOLOGIE SVĚTLA


„Kineziologie světla je duchovní nauka, která je určena
všem lidem, kteří touží najít sami sebe, lásku a světlo.

Je to Nauka o veškerém světle, které existuje a o síle
světla a čisté lásky. Je to učení o netušených
možnostech léčení i sebeléčení sebe,
vztahů, situací
a svých
milovaných.

Každý člověk je
milované Boží dítě
a nese si Boha v sobě jako
   čistou lásku. Máte právo léčit
sebe
a pomáhat sami sobě světlem a láskou.
VY JSTE LÁSKA.“

 
ŠKOLA KINEZIOLOGIE SVĚTLA BUDE OTEVŘENA
PRO ZÁJEMCE OD dubna  2018.

PŘIHLÁŠKY DO 31. 3. 2018.
Výuka skupinová - semináře


  


7 Stupňů Kineziologie světla:

1. stupeň SVĚTLO LÁSKY A ZÁKONY SVĚTLA
2. stupeň JEDNOTA SVĚTLA A POHÁRY SVĚTLA
3. stupeň ŘÁDY SVĚTLA A PAPRSKY SVĚTLA
4. stupeň MOUDROST SVĚTLA A DUŠE SVĚTLA
5. stupeň SVĚTLO PRAVDY A BRÁNY SVĚTLA
6. stupeň ZDROJ SVĚTLA A CHRÁMY SVĚTLA
7. stupeň PRVOPOČÁTEK SVĚTLA

Autorkou duchovní nauky Kineziologie světla je paní Helena Zavadilová, žijící ve Zlíně v České republice, členka Mezinárodní asociace specializovaných kineziologů IASK.

Při výuce Kineziologie světla probíhá výuka světelných korekcí, jak s nimi pracovat a jak pomáhat sobě a druhým lidem. Součástí výuky jsou také pracovní kurzy, v nichž studenti pracují na sobě pod dohledem lektorky. Pomůckou pro studenty je kniha a karty Mandaly uvědomění.

Mandaly uvědomění byly v minulosti předávány studentům Kineziologie světla jako Ochranné znaky, které si museli Žáci světla pamatovat a které používali jako jeden druh korekcí a terapií.

NÁSTROJE SEBELÉČENÍ SVĚTLEM

MANDALY UVĚDOMĚNI doporučuji všem, kteří jakkoliv chtějí pomáhat sobě nebo druhým lidem, aby tento nástroj Božího světla používali. Cílem této knihy a karet je SEBELÉČENÍ. Mohou je používat také terapeuti a kineziologové při své práci. Používáním Mandal uvědomění a Světla Ježíše Krista porozumíte sobě a uvědomíte si, co máte v životě udělat pro své zdraví, harmonii, zdraví a štěstí.

Od 28.2. 2016 je k dispozici pro účely SEBELÉČENÍ a také pro terapeuty a kinezilogy kniha a karty LÉČIVÉ MODLITBY SVĚTLA. Jsou naplněny silou a pomocí  BOŽÍHO SVĚTLO a BOŽÍ MILOSTI. JSOU TO PAPRSKY BOŽÍHO SVĚTLA převedené do modliteb. S láskou za ně děkuji Bohu, že mi je poslal jako pomoc pro mě a pro druhé. Každá modlitba je terapie a léčení sebe.

Nakladatelství CARUSELL  je výhradním prodejcem knih a karet Mandaly uvědomí a Léčivé modlitby světla. Na prodeji knih spolupracujeme na základě vzájemných dobrých vztahů s prodejci, stejně naladěnými, uvedenými na těchto stránkách.

MANDALY UVĚDOMĚNÍ: kniha a 37 karet, (náklad rozprodán), další vydání v 1. pololetí 2018.

LÉČIVÉ MODLITBY SVĚTLA: kniha a 100 karet modliteb, cena 525,- Kč + dobírka , objednávky na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Pro koho je studium Kineziologie světla určeno?

Studium Kineziologie světla je určeno pro všechny, kteří hledají svoji duchovní cestu a potřebují v životě pomoci sobě nebo svým milovaným.

Dále vřele doporučuji studium Kineziologie světla již stávajícím terapeutům, kteří jakkoliv pomáhají druhým lidem. Např. pomocí Reiki nebo kineziologové One Brain.

Je třeba absolvovat před zahájením studia terapii pomocí Kineziologie světla?

Každý člověk ví, co chce v životě řešit a co ne. Semináře jsou výukové, a to znamená, že paní Helena Zavadilová nebude dělat během výuky terapie. Proto, pokud terapii potřebujete, můžete si zavolat na tel. č. + 420 775 332 319 a objednat se na terapii.

Musím studovat všech 7 stupňů?

Každý Žák světla je vedený svým světlem v sobě. Někteří jsou již připraveni přijmout Nauku o světle, někteří ne. Nevadí, pokud se studenti zastaví, aby v životě zpracovali ještě nezpracované bloky než budou pokračovat dál. Doporučuji samozřejmě studium všech 7 stupňů. Pokud se však kdokoliv z jakéhokoliv důvodu rozhodne studium přerušit, je to jeho svobodná volba a je to možné. V takovém případě nevracíme školné.

Platí se najednou a předem?
Platby za jednotlivé stupně Kineziologie světla je třeba zaplatit měsíc před plánovaným termínem semináře. Peníze za semináře budou použity k výrobě učebnic a jako odměna lektorovi. Při individuální výuce probíhá platba předem do 14 dnů od přihlášení do studia, příp. dle dohody.

Mají slevu důchodci, studenti a ženy na mateřské dovolené?

Nemají. Všichni Žáci světla dostanou stejné vzdělání a pomoc.Ceny jsou pro všechny zájemce stejné. Pouze pro ty, kteří již studovali a chtěli by si zopakovat studium některého ze stupňů Kineziologie světla.

Mohu studovat na dálku ze zahraničí?

Ano, připravují se tzv. korespondenční kurzy. Podmínkou je dopis, proč chcete studovat. Na základě platby předem Vám zašleme knihy a materiály, z nichž budete studovat. Zkoušky z jednotlivých stupňů budete dělat korespondenčně přes Skype.

Dostanu nějaký certifikát o studiu?

Ano, po absolvování každého stupně dostanete certifikát o studiu Kineziologie světla.

Máte nějakou databázi Kineziologů světla?

Zatím není veřejná databáze. Veřejná databáze se připravuje, avšak pracující aktivní Kineziologové světla jsou velmi zaneprázdnění, takže jsem se setkala spíš s neochotou být v takové veřejné databázi. Do budoucna ji připravujeme. Bude v ní informace o všech pracujících Kineziolozích světla, jejich dosaženém stupni Kineziologie světla, telefonní číslo, příp. webové stránky.

Od kolika let mohou studovat děti?

Děti mohou studovat Kineziologii světla od 14 let. U žáků světla od 14 do 18 let je potřeba písemné svolení a podpis alespoň jednoho z rodičů.

Připravujete Kineziologii světla pro děti?

Ano, připravujeme ji a bude otevřena podle počtu přihlášených dětí. Je to nauka, která se jmenuje Děti světla. Tato nauka je pro děti od 5 do 13 let.  Pokud máte zájem, napište nám na e-mail uvedený v kontaktech.

Musí umět už děti číst, když chtějí studovat učení Děti světla?

Ne, od toho jsou rodiče, příp. prarodiče, aby je vedli. Děti budou mít učebnice, ale studovat je mohou společně s rodiči. Na semináře Děti světla je možné přihlásit děti od 5 do 13 let. Na studium jezdí v doprovodu alespoň jednoho se svých rodičů. Rodiče dostávají v průběhu studia „volno“ a děti se učí.

Je možné učit děti individuálně Kineziologii světla pro děti?

Ano, toto je možné. Je to stejné jako u dospělých. Také výuka dětí se koná 1x za měsíc, 2 vyučovací hodiny. Probíhá v pracovní dny, ve Zlíně a v Praze.

Děláte semináře někde jinde než ve Zlíně?

Ano, učím Kineziologii světla, Automatickou kresbu, Meditace světla a ostatní nauky individuálně také v Praze. Je to 2 hodinová výuka 1x za měsíc. V případě více zájemců, je možné výuku rozšířit i v dalších městech. Přednášky a semináře jsem ochotná udělat kdekoliv, kde je lidé zorganizují, po předchozí dohodě. Semiánáře najdete na těchto stránkách v odkazu Kalendář akcí.

Co znamená individuální výuka a pro kolik studentů je určena?
Individuální výuka je pro jednoho studenta, v němž se výuka zaměřuje na konkrétní situaci studenta. Výuka trvá 2 vyučovací hodiny, tj. 1,5 hodiny čistého času a probíhá 1x měsíčně, buď ve Zlíně, nebo v Praze. Po absolvování celého kurzu obdrží studenti certifikát o absolvování.

Připavujete nové víkendové semináře Školy kineziologie?
Ano, v roce 2018 budou probíhat 3 výukové semináře Kineziologie světla ve Zlíně. Informace o nich najdete v odkazu Kalendář akcí.

Připavujete nové knihy?
Ano, v roce 2018 připravujeme nový komplet knihu a karty a další knihu. Také připravujeme nové vydání knihy a karet Mandaly uvědomění, které jsou už vyprodány. O nových knihách Vás budeme aktuálně informovat na vstupní stránce tohoto webu.


Děkuji Vám všem svým studentům a čtenářům za šíření lásky a světla. S láskou a vděčností k Vám všem Helena Zavadilová


 

 

Systém Jednoty

„Jednota je prvopočátek lidského bytí.
Systém Jednoty je nalezení vnitřní světla, klidu
a míru v celém našem bytí, na všech úrovních
a podúrovních v prvopočátku, tady a teď
a navěky. Jednota je věčnost našeho
bytí v nekonečné čisté
Boží lásce.Je to
cesta
k poznání
naší nekonečné
lásky v nás a kolem nás.“  

Člověk touží po klidu a míru v sobě. Touží po neznámém a přitom tak toužebně vysněném. Je to pocit být sám se sebou a současně být nekonečný v celém velikém vesmíru kolem nás. Tento všeobjímající pocit nekonečné lásky v nás a okolo nás se nazývá jednota. Jednota je ve věčném klidu, je to čisté bytí bez tvaru a pohybu.

Jednota je tím jediným, co skutečně existuje, bez začátku a konce, od věčnosti k věčnosti. Jednota je cestou k polaritě. Člověk může mít zkušenost s prožitkem jednoty, pokud rozvíjí určité meditativní techniky a cvičení a podaří se mu alespoň krátkodobě polaritu ve svého vědomí sjednotit. V polaritě probíhá neustálý boj protikladů, jehož výsledkem je smír a transformace protikladných sil, které se vracejí zpět k  jednotě. Jednota je světlo, z něhož naše bytí ve formě lidského života pochází a současně světlo, do něhož naše bytí po splnění svého úkolu na zemi odchází. Je to nekonečné světlo Boží lásky a Boží přítomnosti v nás a kolem nás.

Světlo a temnota jsou protiklady, které se objevují u přírodních kosmických fenoménů jako je den a noc, Slunce a Měsíc. Protikladná síla je nezbytná k zajištění rovnováhy a harmonie všeho existujícího v Univerzu. Světlo vynikne tím, že poznáme stín, radujeme se ze dne, protože jsme poznali noc. Máme rádi teplo, protože víme jak vypadá zima. Světlo je Bůh, temnota je ďábel. Stejně jako by nemohl být život bez smrti, nemůže být dobro bez zla. V každé vteřině svého bytí tady a teď se rozhodujeme, kam patříme. Každé naše rozhodnutí na cestě k jednotě je správné.

Ve vesmíru existuje rovnováha mezi protiklady, mezi duchem a hmotou. Tyto dvě síly spolu vytvářejí proces involuce (inkarnace do hmoty) a evoluce (návrat univerza k duchu, plnému vědomí a osvícení). Duchovní rozvoj je možné rozvíjet pomocí meditace a služby. Je to největší urychlení vývoje člověka na Zemi. Meditace vede k vyššímu a hlubšímu sjednocení duše. Skrze meditaci se dostáváme do kontaktu s naší duší a svým Božstvím v sobě. Službu si volí každý člověk sám. Máme svobodnou volbu, abychom se rozhodli, zda a jak budeme v životě sloužit světlu, v souladu s Řádem světla.

„V Jednotě neexistuje změna, proměna ani vývoj.
Jednota je čisté bytí mimo čas a prostor. V jednotě není žádné poznání, jen bytí. Tam, kde nic není, lze nalézt největší hojnost. Jednota je splynutí našeho bytí s planetou Zemí a Vesmírem.“


 

 

Nakladatelství CARUSELL

Nakladatelství a vydavatelství CARUSELL vzniklo za účelem vydávání knih, karet a učebnic s duchovní tématikou.

 

více informací o knize MANDALY UVĚDOMĚNÍ - Sebeléčení světlem,
autorka Helena Zavadilová

Komplet kniha a 37 karet Mandaly uvědomění jsou pomocníky při sebeléčení světlem na naší Cestě lásky k sobě. Pomocí 37 mandal a světla Ježíše Krista získáte schopnosti a dovednosti, jak pomáhat sobě a svým milovaným. V knize je uvedeno 27 pracovních postupů, jak léčit sebe a jak najít vlastní harmonii a jednotu těla, mysli a duše. S pomocí Boží lásky a světla si uvědomíte, že i vy jste léčitelé.

Každá mandala je velice silným ochranným zářičem, jehož světlo, afirmace a modlitba pomáhají léčit. Pomocí mandal můžete zharmonizovat např. čakry, mozkové hemisféry, elementy rovnováhy, partnerské vztahy, svoji životní cestu aj. Nejsilnější pomocí je Hvězda milosti Ježíše Krista.

Kniha má 144 stran, kniha a karty jsou o rozměru 13 x 9 cm.

Vydalo nakladatelství CARUSELL, 2008, ISBN 978-80-904155-0-8

Cena prvního vydání 434,- Kč.

Podrobnější informace o Mandalách uvědomění naleznete zde


Podkategorie