Jen láska projde branou
Dar

„Největší dar v životě člověka je
láska. Láska přináší do života štěstí,
harmonii a zdraví. S láskou dokáže
člověk odpouštět a překonat
těžké
chvíle
v životě.
Láska je to
největší bohatství člověka.“

Helena Zavadilová

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Partnerské vztahy

PARTNERSKÉ VZTAHY


"Láska je největší dar a koření života. Neodmítejte ji, ať už k Vám přichází z jakéhokoliv zdroje. Bez ní nemá člověk smysl života, bez ní odchází člověku životní síla. Radujte se z lásky a hledejte svoji cestu v životě, hledejte sami sebe."

Helena Zavadilová
V lidském životě se lidé potkávají a poznávají. Žádné setkání není náhodné. Poznáváme partnery, s nimiž jsme se již kdysi, ať už jako manželé, milenci nebo sourozenci, setkali v minulých životech. V takových vztazích se objevuje fenomén nazvaný „láska duší“. Tam, kde je láska duše, přichází do života dlouhodobý a krásný vztah. Avšak v minulých životech jsme nebyli jen láskyplní a žijící v radosti a mnohdy tomu není tak ani teď.

Seminář nazvaný Partnerské vztahy pomáhá účastníkům uvidět a rozebrat svoji situaci a aby mohli nalézt správný směr a svoji orientaci v partnerských vztazích. V semináři dochází k uvolňování karmických smyček a karmických dluhů mezi partnery.

Proč odmítá naše společnost lidi, kteří jsou orientovaní na stejné pohlaví? To je také otázka, jejíž odpověď přichází skrze tento seminář. Seminář řeší vztahy mezi partnery – manželi, milenci, ale také mezi partnery ve vztahu dvou žen nebo dvou mužů.

Bůh nám ukazuje cestu v životě. Mnohdy tuto cestu nevidíme skrze zákazy a příkazy, skrze rodinu a skrze pocit „co by tomu řekli lidé“. Krásu lidského bytí a svobodu v životě však neprožívají „jiní“ lidé. To je náš život a ten jsme si vybrali a tento život jsme se rozhodli žít a jsme za něj zodpovědní. Proto jsme tady a teď a proto řešíme vztahy. Partnerské vztahy jsou velice křehké. Ne každý terapeut je schopný do nich vidět a pomoci partnerům.
Seminář Partnerské vztahy ukazuje hlavně cestu, jak dál. Je třeba, aby člověk nalezl toto poznání, které je velice důležité pro partnerský vztah a dořešil si tento vztah v tomto životě se svým partnerem. Terapeut podává pomocnou ruku v tom, že ukáže na konkrétní problémy, kterým se partneři mnohdy nevědomě vyhýbají a nechtějí je řešit. Najde příčinu a prapříčinu tohoto stavu. Partnerské problémy mají svoji příčinu v tomto životě, prapříčina je však v hluboké minulosti v minulých životech. Poznáním pravé příčiny problémů a pochopením situace, dojde k uvolnění napětí v partnerských vztazích. Zlepšení partnerských vztahů je již prací každého člověka na sobě.

Je mnoho lidí, kteří nemají partnery a jsou smutní z toho, že u nich tato situace nastala. Nastala proto, že v minulých životech žili v určitém delším období také bez partnera, ať už z jakéhokoliv důvodu. Protože tuto situaci v té době nevyřešili, vrací se jim zpět v tomto životě jako nedořešená a je to úkolem tohoto jejich Bytí ji dořešit. Je třeba najít sebe a původ této situace. Tito lidé mají možnost díky semináři Partnerské vztahy, najít sami sebe a najít cestu, jak dokončit započatý úkol.

NAŠÍM ÚKOLEM NA PLANETĚ ZEMI
JE
ŽITÍ VE ŠTĚSTÍ A V LÁSCE, RADOST
I  A POROZUMĚNÍ.


Tento seminář provádím již jen na vyžádání a při zorganizování organizátorem, a to jak pro soukromé skupiny, tak také pro pracovní skupiny a vztahy v kolektivu.
Vztahy vidím jasnoviděním v přítomnosti a také v hluboké minulosti.
Informace: na tel. +420 775 332 319

Helena Zavadilová