Jen láska projde branou
Dar

„Největší dar v životě člověka je
láska. Láska přináší do života štěstí,
harmonii a zdraví. S láskou dokáže
člověk odpouštět a překonat
těžké
chvíle
v životě.
Láska je to
největší bohatství člověka.“

Helena Zavadilová

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Rodinné konstelace - Labyrinty lásky

RODINNÉ KONSTELACE SVĚTLA

"RODINA A NAŠE VZTAHY UVNITŘ RODINY JSOU ZÁKLADEM
NAŠEHO ŠŤASTNÉHO
ŽIVOTA."


Pár, Romance, Láska, Polibek, Milenci

 PŘIJETÍ RODINY

"Přijímám sebe s láskou a přijímám Tebe,
moje rodino, s láskou. Jsem Tvojí součástí 
a Ty jsi mojí součástí. Miluji sebe a miluji
Tebe, moje rodino. Odpouštím sobě
a odpouštím Tobě, moje rodino,
  úplně a absolutně
a prosím,
odpusť mi.
Žehnám sobě a
Tobě, moje rodino,
láskou a porozuměním. Děkuji
Ti, Pane Bože, za moji rodinu. AMEN."

Helena Zavadilová


Všichni chceme být šťastní a svobodní, chceme žít v harmonii a v lásce. Mnoho z nás věří, že takto kvalitního života dosáhnou úspěchem ve vnějším světě. Překážky tedy hledáme vně – ve své rodině, v lidech kolem sebe a v životních situacích, v nichž se nacházíme. Když však zjistíme, že možnost naplnění harmonického života i to, co nám k tomu brání, leží uvnitř, začneme se dívat na lidi kolem sebe a svoji rodinu úplně jinak.

V rodinném systému funguje přirozený řád, který se dá nazvat „Řádem lásky“. Lidská láska nám přináší štěstí, radost a požehnání. Tento řád nás hluboce spojuje s naší současnou rodinou, naší původní rodinou a také s předešlými generacemi a vším, co se v nich stalo. Respektováním tohoto řádu nám umožní stát v rodině na správném místě. Jen tak pocítíme svoji sílu, podporu rodiny a svobodu ve svém životě. Tento řád je však v mnohých rodinách těžce poškozen. Důvodem je neschopnost člověka vyrovnat se se ztrátou nebo smrtí rodinných příslušníků, potratem, předčasným úmrtím dětí a mladých lidí v rodině, rozvodem, drogami, alkoholismem, sebevraždou v rodině a dalšími bolestnými, někdy násilnými prožitky v dětství, v dospívání a v dospělosti.

Rodinné konstelace přináší do řádu lásky v rodinách Světlo, které nám ukazuje, že jsme součástí rodiny a kde je naše místo v rodině. Je důležité nastolení harmonie a obnovení řádu lásky. Konstelace ukazují, jaké pocity k nám a dalším rodinným příslušníkům pociťují členové naší rodiny. Mnohdy je tzv. narušitelem řádu lásky nevyléčená bolest našich rodičů z jejich první lásky, která kdysi skončila. Narušitelem řádu lásky může ale být také „balík peněz“, o kterém se pořád v rodině mluví a který je v rodině důležitější než láska sama.

Rodinná konstelace nás může také přivést k přijetí svých rodičů a dokázat tak to, co jsme podvědomě celý život nedokázali. Důvodem proč jsme to nedokázali může být např. skutečnost, že rodiče byli mladí a zvažovali, zda si dítě mají ponechat nebo ne. Podvědomě jsme tak cítili, že jsme nějakou dobu byli nechtěné dítě.


Rodinné konstelace jsou velmi silnou metodou práce s lidmi, která se dotýká samotného jádra věcí.Rodinné konstelace jsou terapií, k níž je potřeba trpělivosti, lásky a pokory v sobě. Nestačí však jen terapie, ta má za úkol ukázat nám cestu. Je třeba pomoci také sám sobě pochopením a láskou k naší rodině, odpuštěním sobě i druhým a hlavně trpělivostí k sobě i k našim blízkým.

"POKUD CHCETE ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT, JE TŘEBA ZAČÍT NEJDŘÍV U SEBE."


Semináře rodinných konstelací již provádím pouze na vyžádání a při zorganizování organizátorem.Vztahy vidím jasnoviděním v rodině, v rodu a v hluboké minulosti.
Informace: na tel. +420 775 332 319